Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2015, 09:04   #17
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
- Choliera! – Borys krzyknął, kiedy kolejny wystrzał przeszył ciszę Kansas City. Ciało Billiego leżało bezwładnie na deskach podłogi, a plama krwi pod ciałem powiększała się z sekundy na sekundę. Na widok manierki oferowanej przez Ryszarda rzucił jedynie – Tiebia w pizdu!

Scatman wstał na równe nogi.

Banda parazitów! Zachowujecie się jak jobanyje dzieciakowie! Paciemu ty do niego strielajesz? Ja bym mu pomogł duraku! – spiorunował wzrokiem Angel, która nadal trzymała broń w dłoni.

- Paszoł! – młody szczur wskazał palcem zabarykadowane wyjście i spojrzał na wszystkich zebranych w pokoju. – Razrzyjcie ogioń na dwora, musimy coś pojeść przed dalsze dorogo. Hindus skora się rozbudzi, ja i Funfaś mu pomagajem.
 
Evil_Maniak jest offline