Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2015, 23:46   #145
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Niestety, real się o mnie upomniał i stąd opóźnienie. Posta wstawię ASAPem.
- No u mnie w tygodniu i z terminami też cinszko. Prawdopodobnie więc posta dam dopiero w okolicy weekendu. Sorry za opóźnienie no ale jak mi się kolejka rozjedzie z okienkiem to ciężko mi potem nadrobić.



Cytat:
Pip - Korzystałem z wiedzy, którą kontraktorowi przekazałby Dobson, więc nie nadużywam wiedzy którą posiadam, a moja postać nie, więc wszystko powinno być ok (a przynajmniej lubię tak myśleć).
- No raczej obaj kontraktorzy się orientują, że w Pakistanie nie ma żadnego dowództwa marines. Nie ma więc kto przysłać pomocy anie gdzie dzwonić. Wszycy marines, łącznie z oddziałem Dobson'a to ochrona ambasady w Islamabadzie. Poza nimi są jedynie ci żołnierze z Sił Szybkiego Reagowania co wylądowali niedawno w Globemastrach. I to wszystko z jankeskich wojsk w Pakistanie.




Cytat:
Mg napiszesz na docu co widzę?
- Mhm. A z jakiej wysokości? Czy już po wylądowaniu?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline