Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2015, 18:07   #181
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Tylko zielony przybił jej żółwika na odchodne, nikt nawet nie podał ręki. Jak wychowuje się tych bohaterów w tym wymiarze, że nie potrafią się kulturalnie przywitać?

No i widzi ciocia Olga? Nawet nie pożegnali się ze mną, zero wdzięczności. ― Wyglądała, jakby miała się zaraz rozpłakać ― Zostawili samą w nieznanym świecie! Jak ja mam być dobra, kiedy nikt tych dobrych uczynków nie docenia? Uderzyłam się w głowę, prawie dałam się wysadzić przez Deathstroke’a, zjeść zombie ― zaciągnęła nosem ― A Deadpool mi nadal wisi pięć dolców…

Harleen usiadła na podłodze, nie przerywając dramatyzowania. Chociaż brzmiało to jak kompletne bzdury, dla niej było zupełnie na poważnie. Naprawdę starała się nie podpaść przez cały ten czas.

Rozumiem, jak to się skończy. Zawsze tak samo. Panie władzo ― wystawiła ręce w stronę czarodziejki ― Bilet w jedną stronę do Gotham. Tam jest ktoś, kto mnie doceni…
 
Ogryzek Szatana jest offline