Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2015, 10:38   #30
Mansfeld
 
Mansfeld's Avatar
 
Reputacja: 0 Mansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Chciałbym kiedyś mieć doświadczenie grania z kimś regularnie przez przynajmniej 2-3 lata. Jak na razie, jedynie udało mi się grać przez rok z kilkoma osobami w jednej drużynie (dwie równoległe kampanie), na początku erpegowania grałem w kampanii z dwójką kolegów przez 8 miesięcy, oraz na przełomie 2010/2011 roku przez 7 miesięcy uczestniczyłem w miare stałym składzie w Wolsungu.

Przywykłem do "poligamii" (ogołem, ten temat jest bardzo kuriozalny - kuriozalne jest nerdowskie deklarowanie się w stylu "tylko moja stała ekipa" vs "otworzenie się na ludzi), sam nie dowierzam ilu doliczyłem się uniknalnych erpegowców, z którymi zagrałem choćby coś na konwencie albo mini-kampanii. Mimo mojego marzenia do gry w stałym składzie przez co najmniej 1.5 roku, uważam granie z mnóstwem erpegowców za konstruktywne doświadczenie.
 
Mansfeld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem