Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2015, 10:15   #57
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Redwood ocenił pole walki. Gdy tylko przeciwnik zauważył, że ich oddział ma osłonę snajperską szybko przywarli do wszelkich osłon. Normalnie nie byłoby to problemem, w końcu karabin snajperski będący na wyposażeniu exo-reapers przebijał betonowe ściany ze śmiertelną skutecznością.

I normalnie Denis by to wykorzystał, ale tym razem nie działały skanery. Nie działało też wspomaganie celowania. Wywołana mapa też się nie zaktualizowała. Zdjęcia satelitarne pola walki były niedostępne. Był ślepy.

Nie miał kontaktu z dowództwem. Był głuchy.
Ale nie takie rzeczy udało mu się przeżyć z poprzednim oddziałem.
Musiał zmienić pozycję.
Snajper na stałej pozycji to w zasadzie już zwłoki snajpera.

Zeskoczył kilka metrów w dół ze skarpy i ruszył biegiem na nową pozycję. Raczej nie było szans, żeby jego drużyna usłyszała jego zeskok. W końcu kombinezony miały tłumić dźwięki.

W czasie biegu korzystał z zasłony optycznej. Ciężko określić ją kamuflażem, bo przy biegu powyżej kilkudziesięciu kilometrów na godzinę miała tendencję do nawalania.

Denis rozglądał się za pozycją na podwyższeniu z prawej flanki. Bieg zakończył spektakularnym skokiem na podwyższenie. Gdy tylko zajął pozycję strzelecką przystąpił do oceny terenu i nadał komunikat.
- Osłaniam prawą flankę budynku.

Mapa poglądowa:



A - pozycja początkowa
B - pozycja docelowa (decyduje lokalizacja ewentualnego stanowiska strzeleckiego)
1 - wrak mecha
2 - pozycja reszty drużyny (Moira & Ronald)
3 - budynek do którego prawdopodobnie przegrupowali się "przeciwnicy"
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline