Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2015, 09:30   #344
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ostatnio oglądam...

Magi

Mam lekko mieszane uczucia, ale generalnie polecam i już piszę czemu. Fabuła łączy ze sobą legendy na temat bliskiego i dalekiego wschodu. Pojawiają się znane z baśni imiona jak Aladyn, Alibaba, Sindbad czy Szecherezada są to jednak w dużej mierze postacie różniące się od swoich oryginalnych odpowiedników na których zapewne wzorowali się twórcy mangi/anime. Aktualnie wyszły dwa sezony a ja przebrnąłem przez pierwszy. Przebrnąłem bo szkoda, że po pierwszych powiedzmy 10 odcinkach, dalsze są lekko przegadane i dużą część fabuły zajmują walki. Nie podobają mi się jeszcze rzadkie, ale jednak dziwne lekko erotyczne wstawki, które nijak pasują do dziecięcych bohaterów. Może to kwestia gustu? Na szczęście nie jest tego dużo. Podoba mi się za to muzyka, kreska, efekty walki, historie z jakimś przesłaniem(czasem), dość ciekawi bohaterowie oraz koncepcja lochów i zamieszkujących je dżinów.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem