Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2015, 17:22   #63
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Zdesperowany Richard wrócił do pomieszczenia, akurat żeby usłyszeć przemowę pani Chester. Następnie zadał kolejne ze swoich dziwnych pytań, nie zważając już na to, że zaczną traktować go jak szaleńca.

- Posiada ktoś z państwa kolekcję Sunday Comet? Potrzebny mi numer prawie sprzed roku, a nie mam czasu na wyjazd do biblioteki czy wydawnictwa. Poza tym, to w momencie kiedy chciałem pojechać po ten numer... - W tym momencie Richard zamilknął i poczuł się, jak spada na niego (pewnie błędne) objawienie. - Nieważne co się stało. Ważny jest ten numer. A jeżeli nikt nie ma, to czy mógłbym pożyczyć samochód, panie Summers?

O poszukiwaniu gazety dowiedzieli się Rendellowie i bibliotekarki. Cień podejrzeń padł na lekarza i jego cichą, dziwną żonę. Ale wolał zostawić to dla siebie i podzielić się później z Adamsem.
 
Ardel jest offline