Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2007, 15:43   #11
Vienu Racadi
 
Reputacja: 1 Vienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Tammo Zobacz post
To jak, może zmienią Ci się trochę sympatie i antypatie, Vienu Racadi? (Tak, jasne, że się przekomarzam).
Jest dla mnie oczywiste, że się przekomarzasz, lecz mimo to odpowiem. Napisałem już, która z tych postaci wzbudza moją sympatię, a która wręcz odwrotnie. Sądzę, że wiem, której z nich mógłbym zaufać, a której nie. Uzasadniłem swoje uczucia w stopniu, który uważam za wystarczający, i nie odczuwam potrzeby dalszego przekonywania kogokolwiek, że są one takie a nie inne. Być może zmienią się one kiedyś (ściśle wiąże się z tym pojęcie kontygentyzmu uczuć), małe są jednak szanse, że zgodnie z kierunkiem, który ktoś (nawet ja) chciałby tej zmianie nadać.
 
__________________
"Tym, co łączy nas na najbardziej podstawowym poziomie, jest to, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej planety. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem. Wszyscy troszczymy się o przyszłość naszych dzieci. I wszyscy jesteśmy śmiertelni" - John F. Kennedy.

Ostatnio edytowane przez Vienu Racadi : 14-04-2007 o 15:46.
Vienu Racadi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem