Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2015, 09:12   #40
Mansfeld
 
Mansfeld's Avatar
 
Reputacja: 0 Mansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicachMansfeld nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
Ponadto, można być "pałergejmerem" i wcale nim nie być w celach, które mają wynikać z przypisanej mu definicji. Również, nie mam nic przeciwko pałergamerom, o ile potrafią unikać mata gry i jednocześnie korzystać ze swej wiedzy, aby ubogacić grę
Większość pejoratywnych opinii o powergamerach wynika z pojedynczych przypadków osób, które zainteresowane były zrujnowaniu komuś zabawy, albo przynajmniej zdominiowaniem rozgrywki własną osobą. Te osoby przy okazji stosowały poszczególne narzędzia związane z powergamingiem ("przy okazji były powergamerami), lecz to tylko negatywne wykorzystanie strategii gamingowej.

Ale niestety, póki gracz jest karany za zrozumienie gry/systemu na sesjach RPG, póty oddzielenie postawy indywidualnej człowieka od sposobu podejścia do gry jest jedynie mrzonką w polskim środowisku RPG.

Cytat:
A tak bardziej serio, to niektóre Twoje wypowiedzi w stylu "przestałeś już bić żonę?" zasługują na pstryczka w nos.
Zanim rzuciłem przysłowiowym wiadrem pomyj, kilku gospodarzy zdążyło już pobawić się w niewielkich rozmiarów internetowy lincz. Moje słowa wydają się więc mało znaczące...
 
Mansfeld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem