Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2015, 13:21   #44
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Ulli był lekko zmieszany po przemowie mężczyzny. "Co ten grubianin sobie myśli? I co to w ogóle za wybieranie sobie bogów w których się wierzy?"

Twarz szlachcica przybrała gniewny wyraz. Podparł się pod boki, popatrzył hardo na rozmówcę po czym przemówił podniesionym głosem.

- Ty chyba nie dosłyszałeś z kim masz do czynienia. Jestem szlachcicem! Ja i moi towarzysze uciekliśmy wczoraj z niewoli. Nie jedliśmy normalnej strawy od kilku dni. Jesteśmy poranieni, bez butów, w strzępach ubrania, wycieńczeni i chorzy a ty nam każesz pracować na miskę strawy? I co to w ogóle za wybieranie sobie bogów, których się uznaje a których nie? Sigmar i Ulryk to bogowie opiekunowie Imperium. Jeśli wam nie pomogli to znaczy, że na to nie zasłużyliście. Trąci mi to wszystko herezją. Jeśli nie doczekamy się od was pomocy możecie być pewni, że po dotarciu do pierwszego miasta powiadomię o waszej postawie miejscową szlachtę, a o waszym oryginalnym podejściu do religii pierwszego napotkanego łowcę czarownic. Nie myśl sobie, że jak żyjecie w lesie, w pewnym oddaleniu od cywilizacji to możecie robić co wam się podoba. Przemyśl sobie dokładnie moje słowa. Dam ci chwilę na odpowiedź.

Ulli skrzyżował ręce na piersi i zmierzył rozmówcę nieprzyjaznym spojrzeniem.
 
Ulli jest offline