Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 15:01   #117
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ostatni post poszedł. Sesja trafiła do archiwum

Dziękuje wam wszystkim za grę. Byliście cudowni ze swoimi kreacjami i swoim wczuciem się w sytuację.

Zastanawiałem się, które z was okaże się "tym jedynym/jedyną" - ofiarą Oculusa. Kto zostanie ostatni.

Nie udało wam się "ustawić" numeru więźnia - gdybyście napisali po kolei, jak numer więźnia, sesja zakończyłaby się zapewne jeszcze szybciej, bo zdarzyłoby się coś, co szybko rzuciłoby odpowiednie światło na sprawę.

Wiecie - założenia Oculusa były proste. Każde z Was tworzy jedną fałszywą/prawdziwą osobowość ofiary demona. Tylko jedna jest prawdziwa. Więc tylko jedna może wyrwać się z objęć demona. Dlatego sesja miała być krótka. Dlatego opisywałem męczarnie tego nieszczęśnika na korytarzu - czyli - jak już wiemy - Ghosta.

No cóż. sesja do archiwum. Wy do mojej wdzięcznej pamięci. Reputki i notki użytkownika pójdą na wasze profile niedługo. Podobnie jak sesja do Sali Chwały.

raz jeszcze wam wszystkim razem i każdemu z osobna bardzo dziękuję, za wspaniały klimat, jaki udało Wam się osiągnąć w tej opowieści.

Brawo Wy.
 
Armiel jest offline