Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 23:30   #120
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Epicki koniec, którego tak bardzo byłem ciekaw. Świetny w wykonaniu najlepszego MG na LI. Poważnie. Armielu pokazałeś, że ta sesja miała nie tylko mroczny klimat, ale i logikę, ręce i nogi, których u Ciebie szukać można w trakcie sesji, ale WSZYSTKO wyjaśnia się dopiero na koniec. Czytając ostatniego posta cieszyłem się, ale równocześnie żałowałem, że to JUŻ koniec. Szybko poszło i chociaż bawiłem się świetnie chętnie zagrałbym drugi raz w tę trzecią sesję AAH.

Szczerze powiem, że próbowałem ułożyć numer tego więźnia i cieszę się, że mimo wszystko myślałem nad tym, że to właśnie może być czyiś numer. Nie żałuję jednak, że się nie udało, bo jeżeli by tak się stało sesja mogłaby być krótsza o kolejkę czy dwie, a każda kolejna przynosiła mi wiele bezpłatnej, beztroskiej frajdy.

Ukłon w Twoją stronę mistrzu za wykorzystanie w ostatnich słowach przygody mojego bohatera z drugiego AAH. Kiedy dowiedziałem się kim był strażnik, którego spotkał Duch uśmiechnąłem się i nawet poczytałem nieco tamtą sesję, powspominałem. Tak bardzo, że niemal spóźniłem się z odpisem u Campo...

Idąc za przykładem przedmówców - i przedmówczyń - bardzo dziękuję wszystkim za grę. Zarówno graczom jak i naszemu Mistrzowi Gry. Pomysły Armiela zasługują na wielkie brawa, ale wasze kreacje również były niesamowite. Każdy BG był inny i mimo iż obawiałem się kiedy dowiedziałem się, że Ghost nie będzie jedynym niemową to... moje wątpliwości zniknęły bardzo szybko i już nie wróciły aż do końca gry. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i liczę na spotkanie w kolejnym AAH, bo jeżeli tylko będzie taki pomysł moja KP nadejdzie!
 
Lechu jest offline