Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2015, 23:43   #81
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
James spojrzał zdziwiony wzrokiem na ochmistrzynie, jej propozycja zaskoczyła go. Choć szybko opanował swe zdziwienie i przytomny głosem odpowiedział ochmistrzyni.
-Mówisz że żądasz 500 franków i tego by przewieźć dwie osoby na kontynent.
Następnie James dość kpiącym głosem ponownie zwrócił się do ochmistrzyni zadając jej pytanie .
-Czyżby młodej siostrze zakonnej tak bardzo podobnej do Matki Przełożonej znudziło się życie w klasztorze i ty pani ochmistrzyni postanowiłaś jej towarzyszyć w wyprawie do Europy?
Następnie już spokojnym tonem James kontynuowała swą przemowę.
- Nie mam zamiaru ryzykować życia mej towarzyszki i towarzysz na sterowcu dla nie znanej mi sprawy i dla kogoś kto nie wzbudza zaufania. A po za tym nie jest to zależne od mojej osoby i musiał bym wysłać wiadomość do załogi sterowcu.
 
Orthan jest offline