Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2015, 17:30   #957
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Chemicy
poszliście do Sloana żeby zameldować o zakończeniu zadania (Andrew i reszta jeszcze nie wrócili) Sloan skinął głową słysząc liczby
-Mam nadzieję że to wystarczy. Przygotujcie się na jutro, oboje potraficie opatrywać rannych, mam nadzieję że nie będzie to konieczne ale chcę żebyście byli na miejscu i towarzyszyli szturmującym

Porywacze
staliście z boku i przyglądaliście się bawiącym się, po trwającej wieczność godzinie mężczyzna w kraciastej koszuli wstał rzucił do pozostałych jakiś żart który ich rozbawił, zarzucił broń na ramię, po czym oddalił się na stronę. To był moment na który czekaliście.
Andrew Morrison Skradanie 13/1
Rzut:8,1,12
John Kennex Skradanie 12/-
Rzut: 5,6,3

Irish Skradanie 10/-
Rzut: 14,7,13
Przemykaliście się jak cienie, prawie bo Irish o coś się potknął i prawie przewrócił robiąc przy tym hałas. Mężczyzna który stał w rozkroku i opróżniał pęcherz rzucił przez ramię
-Kto tam lezie?
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline