Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2015, 17:15   #111
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Nie gorączkuj się, waćpan, bo humory na zdrowie dobrze nie działają. - Kapłan ściągnął brwi i otrzepał sutannę z niewidocznego pyłu i zapewne wyimaginowanego pyłu. Zakołysał się na piętach to w przód, to w tył, jakby się chciał wzbić do lotu, ale najwidoczniej zorientował się po chwili, że dziwnie to może wyglądać. Albo po prostu się dostatecznie pokiwał. - O tych bandytach to ja tyle wiem, że wśród nich było dwóch krasnoludów, a wystawcie sobie, tylu też w tej kompanii widzę. Skąd ja mam wiedzieć, że, choćby i ty waszmość, Tobiasem Lehmanem nie jesteś? A żadnego pergaminu od Leitdorfa nie macie, więc pewności i po kres życia miał nie będę, że to on was tu przesyła. Po owocach was poznam, jakie by te owoce nie były. A tych drzwi na siłę nie otworzysz, waszmość. Już ja to wiem. O elemencie zaskoczenia gwarzyć chcesz, bym współpracował z tobą. Dobrze, mogę pomóc. Ale wyłóż mi wpierw ten twój plan.
 
Fyrskar jest offline