Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2015, 21:38   #25
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację


Do zebranych dołączył Ron, który zleciał na ziemię na swojej miotle "Szczerbiotce 3000". Ubrany w ochraniacze do gry w Qudditcha zszedł zgrabnie na ziemię i przyjąwszy bojową postawę rozejrzał się poważną miną po twarzach zgromadzonych.

-Żarty się skończyły.. Zginęła kolejna osoba. Musimy przestać skakać sobie do gardeł i zacząć współpracować. Królu Bolesławie ja także nie czuję się twoim poddanym, ale nie mam nic do ukrycia. Całą noc patrolowałem okolicę na mojej miotle. Niestety nic nie wskórałem jak widać...

Spuścił smutnie głowę i zaraz zwrócił gniewne spojrzenie w stronę przygarbionej postaci, której kaptur skrywał zniekształconą odrażającą twarz.

-Głosowałeś na mnie bez powodu Śmierciożerco, więc jesteś albo aż tak zdesperowany, że chcesz bez dowodów posłać niewinną osobę na stos albo próbujesz siać zamęt w naszych szeregach przez wrodzoną złą naturę... Nie podoba mi się wzajemnie oskarżanie, ale wydaje się, że nie mamy wyboru. Swój głos oddaję na Darth Sidiousa z oczywistych powodów!
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline