Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2015, 18:10   #41
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
- Hola, hola! - wszedł pomiędzy dyskutujących zawzięcie. Tego dnia miał w pracy do czynienia z tak głupią babą, której tępocie mógł dorównywać jedynie obwód jej wielkiego tyłka. Był lekko poirytowany i ostatnie czego chciał, to mieszać się w sprawy innych. Tylko, jak do niego ze zgrozą dotarło, ta sytuacja jego też dotyczyła. Dlatego postanowił się wypowiedzieć.
- Widzę, że sprawy są na ostrzu noża, dlatego pozwólcie się wypowiedzieć gościowi, który zdobył cztery przyłożenia w jednym meczu.
[zza sceny dobiegl aplauz publiczności]
- Mam wrażenie, że pewne osoby bardzo szybko się ugadują odnośnie tego, komu spuścić śmiertelne manto. Bolek - zwrócił się do króla - umyłbyś się, bo mój pies capi mniej od ciebie. Poza tym strasznie się miotasz z tymi oskarżeniami... Choć myślę, że to z racji tego, że chcesz dorwać tych skurczybyków, przez których ze strachu nocą zasnąć nie mogę i Peggy ciągle się do mnie dobiera. To jest koszmar na jawie... Jednak - skończył dygresję - zwróćcie uwagę na to, kto tak szybko się zgadał, żeby na Bolka głosować. Twoje przemyślenia były słuszne rudzielcu - zwrócił się do czarodzieja. - Bolek poszedł twoim tokiem rozumowania i chciał także oddać głos na tego brzydkiego gościa w czarnych szatach. W dodatku twoje słowa odnośnie siedzenia na tronie odnoszą się także do Sidiousa! Widziałem to w telewizorze!
Spojrzał na pozostałych.
- Spójrzmy na tych, którzy nagle rzucili się na króla. Thor, Fiona i właśnie Sidious. Jack ciebie nie liczę, dałeś się porwać ich podstępnym zamysłom - skinął głową do gościa z którym poprzedniego dnia się tak dobrze rozmawiało. - Wymieniona przeze mnie trójka jest bardzo szybka do osądów i to właśnie oni już wczoraj próbowali wyeliminować właśnie Króla Bolka i Króla Rona. Thor także oskarżał ciebie Bolek! A teraz się w nocy zgadali, wyeliminowali Mulan i chcą kolejnego uczciwego bohatera się pozbyć! To mówię wam ja!
Założył ręce na piersi.
- W dodatku ojczulku - zwrócił się do Tuckera - Jakby tego było mało, ten Thor nazywa siebie bogiem! Któż mógłby być tak bezczelny jak nie sam Hades?! Dlatego mój głos idzie na Thora!
 
__________________
Show me again... The power of the darkness... And I'll let nothing stand in our way.
Turin Turambar jest offline