Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2015, 16:02   #118
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Cały czas chodzi mi po głowie ten akolita. Inżynier mi się nie podoba, bo korzysta z broni palnej. Rozpisałbym historie mojej postaci w ten sposób, że Valter stracił panowanie nad jednym z konstruktów. W skutek nieszczęsnego wypadku konstrukt uszkodził Snorriego (np. Odrąbał mu nogę). Snorri złapał uraz i przeszedł do świątyni jakiegoś krasnoludzkiego bóstwa (tu bym rzcił kością aby wybrać konkretnego boga). Pozostaje tylko motywacja wyjścia na szlak.

Połączyłbym umiejętność rzemiosła kowalstwo z leczeniem. Snorri mógłby wykorzystać zdobytą wiedze o konstruktach do tworzenia protez. Jednak taka specjalizacja troche osadza go w warsztacie niż na szlaku. No ale w sumie na własny warsztat należy sobie zarobić. Tylko pytanie jakiego trzeba mieć skilla żeby tworzyć protezy? Z drugiej strony dużo zalezy od bóstwa.

Fyrskar, opisałbyś mi jedno dowolne wylosowane bóstwo krasnoludzkie
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline