Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2007, 20:58   #175
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Jak inaczej?

WoD przedstawia historię co n-a-j-w-y-ż-e-j wampirzą.

Co do tej historii "s-f" to jest to wzięte z literatury szamanistycznej oraz ezoteryki:
patrz Alan Robert Monroe ("Dalekie Podróże", chociaż ten motyw dopiero wprowadzę 0 ; - >),
Carlos Castaneda,
Tybetańska Księga Umarłych,
etc. itd. (Jedyną Planetą Ziemia, Zwiastuni Świtu, itd.!)
A jeszcze można wymienić, że cała kultura (Biblia) pochodzi z Sumeru. Oczywiście, znacie ten fakt, tylko zapomnieliście?

A motyw "Ojcowsko-Chrystusowo-Maryjny" jest przecież w "religii" egipskiej (Ozyrys-Horus-Izyda).

; - )
Uczyć się! ; - D

Jedyne, co tam jest fikcją, to sami Powołani oraz istoty stworzone przez speców z Wodu. "Czystych" stworzyłem z pomocą inspiracji, wynalazków takich jak komputer i osób które mi pomogły przeżyć tutaj. Tak samo Powołani.

Zaś ta historia jest wzięta z właśnie z literatury, którą wyżej przedstawiłem.

Szok, nie? ; - D

Rację będzie miał KTOŚ w 2012 roku. "Królestwo Niebieskie" znaczyło kiedyś "Kosmos" (a raczej coś NAJLEPSZEGO z kosmosu). ;- )



TAMMO! CO TY ROBISZ?!

Zresztą, co powiedziałeś? "BÓG"?

Przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM BIBLIĘ.

Tam pisze: "Stworzyliśmy!" STWORZY-LI-ŚMY! MY!

MY!
Bogowie.

Elohim - to z tłumaczenia "bogowie" i tak identyfikuje się "boga" - bogowie. Liczba mnoga. ; - D
 

Ostatnio edytowane przez Solfelin : 15-04-2007 o 21:16.
Solfelin jest offline