Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2007, 23:13   #31
Dunadan
 
Reputacja: 1 Dunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodzeDunadan jest na bardzo dobrej drodze
Otto Shuttenbach

Gnom zareagował instynktownie dwoma krokami wstecz i wyszarpnięciem sztyletu. To, co zobaczył wstrząsnęło nim… niepokój spowodowany przebudzeniem na nieznanym statku przerodził się w przerażenie. Wyobraźnia galopowała już na całego… statek wypełniony zmutowanymi ludźmi hołdującymi mrocznym bogom… wzdrygnął się na samą myśl.
‘’Nie zabili mnie we śnie’’ – pomyślał biorąc to za dobrą monetę. ‘’Służyłem już dla różnych ludzi i nieludzi…ale to…co to do cholery ma znaczyć?’’.

Kobieta mimo swej odmienności nie budziła w nim obrzydzenia… samego go to dziwiło. Wciąż nie mogąc oderwać od niej wzroku powiedział:

- Zdaje się, że nie mam innego wyjścia...
Opuścił sztylet, ale go nie schował i mając się na baczności ruszył w kierunku wskazanym przez kobietę-wilka. ''Pięknie...poprostu pięknie...''
 

Ostatnio edytowane przez Dunadan : 15-04-2007 o 23:20.
Dunadan jest offline