Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 11:07   #91
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Barney bezskutecznie walczył z kopertą, próbując ją uciszyć, jednak bez skutku. Kiedy ta zmieniła się w normalny kawałek papieru, zgniótł ją pod butem. Głupie dzieciaki i ich dziwaczne sztuczki magiczne.

Następnie odetchnął i zwrócił się do Fiony. Padł na jedno kolano i teatralnie pochylił głowę, niczym rycerz przed swym władcą.

- Księżniczko Fiono. Błagam Cię! Znów dajesz się podpuścić siłą zła i skazujesz niewinną osobę. Proszę, uwierz mi. Ojciec Tucker jest niewinny, tak samo jak niewinny był Darth i Bolesław. Jeżeli padnie jeszcze jeden głos na Ojca, świat Disneya czekają rządy brzydkich, czarnych bohaterów. Proszę Cię. Uwierz w osąd Bolesława. Samuraj Jack jest Hadesem lub Urszulą. Zaś Rudzielec to podstępna szumowina, która jest Skazą. Nie mam pewności kim może być trzeci zły, ale jestem niemal pewien, że nie kryje się on pod przykrywką kapłana. Proszę, Księżniczko Fiono, zmień swą decyzję i pomóż nam sprostać prawdziwemu złu.

Następnie wstał, ukłonił się z niebywałą dostojnością i zwrócił się do księdza.

- Ojcze, podstępnie stałeś się kolejnym kozłem ofiarnym. Proszę, pomóż mnie i Bolesławowi zjednoczyć się przeciwko Ronowi i Samurajowi, którzy z pewnością ukrywają swoje prawdziwe intencje.
 
Hazard jest offline