Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 07:27   #7
Vengar
 
Reputacja: 1 Vengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputację
Moim zdaniem, najlepsza jest metoda bata i kija. Dlaczego? Bo ci którym zależy zostaną i będą starali się poprawić swoje słownictwo. A reszta? Kogo obchodzi reszta. Obrażą się, strzelą focha i pójdą na inne bardziej "tolerancyjne" forum.
Jeżeli ktoś mi powie, że opieprzanie n00bów i wtórnych analfabetów to zły pomysł bo nie przyniesie skutków, to pozwólcie, że się nie zgodzę. Ja sam jestem najlepszym przykładem, że z buca można zrobić osobę która potrafi jako tako przekazać to co chce.* Jest w tym zasługa kilku osób które parę lat temu jadąc po mnie mniej lub bardziej kulturalnie, wytłumaczyły mi, że nie jestem na swoim podwórku i powinienem przestrzegać jakichś zasad poprawnej pisowni. Chyba trochę im się udało :P
Ergo - pisać PW, obniżać reputację (jakby to mogło w czymś pomóc )a w skrajnych przypadkach dziękować za zabawę na forum. Tyle.

*Co nie znaczy, że już nie jestem bucem.
Wendżar z rana.
 
__________________
What's the difference between Pope John Paul II and Madeleine McCann?
The Pope died a virgin.
Vengar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem