Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 18:58   #158
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Mgła mnie nie interesuje Herr Morlanal. Aczkolwiek niebezpieczna jest z dale od mych włości i tak też pozostaje. Interesują mnie ogary i bezpieczeństwo moich ludzi w tym tresera Petera. Wykonuje dla mnie dobrą pracę.- odpowiedział Baron elfowi.

- Rozumiem panie. Zadanie wciąż pozostaje niebezpieczne. - zasugerował elf.

- Jak wspomniałem moje ogary są dla mnie ważne. Wymień cenę Heeren. - oświadczył Baron.

- Cenię twoją gościnę panię i rad będę korzystać z niej na terenie Baronii dłuższy czas. Myślę, że rozsądnym wynagrodzeniem dla nas będzie miesięczna gościna. Jedzenie i dach nad głową dla nas i naszych ludzi oraz wierzchowców. Oczywiście jedynie w wiosce lub równowartość tego w złocie. Gdybyśmy zdecydowali się wyjechać po zadaniu. Nie omawialiśmy tego do końca z towarzyszami. - odpowiedział Morlanal.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 14-10-2015 o 21:04.
Icarius jest offline