Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2015, 19:04   #95
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Uff, już myślałem, że tym razem będzie po mnie. Człowiek czasem musi spać, a Aku nie... - powiedział Samuraj Jack wyraźnie zadowolony z tego, że nikt z miasta nie zginął. Następnie zauważył w jaki sposób Fiona głosuje i już powoli docierało do niego czyje były Hieny i z jakiego powodu on sam nie został zlinczowany dzień wcześniej przez Aku i jego sługi.
- Fiono, to ty jesteś Skazą prawda? - Samuraj pamiętał imiona sług zła, choć do tej pory ich nie wypowiadał - To ty nasłałaś Hieny na biednego Tuckera? I teraz postanowiłaś już jawnie dołączyć się do złoczyńców w osobach Barneya i Bolesława? A może Bolesław jest niewinny, a jedynie jestem zwiedziony przez wasze matactwa? W każdym razie wiem jedno: winnym jest Barney, a głosowanie z nim, a nie przeciwko niemu to czyste szaleństwo.

Słowa te, choć bezpośrednio były kierowane do Fiony to miały trafić do wszystkich innych, bo Samuraj na wszystkich patrzył. Nawet na Barneya, choć Aku prawdopodobnie nie zagłosuje na siebie samego... a może był na tyle bezczelny? Każdy głos się liczył.
 
Anonim jest offline