Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 14:57   #90
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Kilka minut potem przyniesiono jej odurzonego i zawiniętego w prześcieradło niczym pakunek. Potem poleciała do klasztoru. Matka przełożona niechętnie się zgodziła na wymianę. Gdy wrócili na sterowiec, Henrietta czekała zapłakana .
- Ja wszystko już wiem! To straszne! Dlaczego uwięzili Lili? Musimy ją uwolnić! - wokół dziewczyny zaczęło się robić ciepło. Reinier zaczął kląć na czym świat stoi, a Baumont wyszedł ze swojej kajuty.
- Jest nieciekawe… Księga promienieje mocą i co bardzo nie przyjemną, ale nie wiem, dokładnie gdzie ona jest. Ktoś zabezpieczył się mroczną, choć niezbyt potężną magią. Zabiłaby mnie jednak, gdybym się zbliżył. Potrafię tylko określić mniej więcej gdzie ona jest - pokazał stary plan miejski.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline