Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 21:47   #17
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Specter był wściekły, obecność maga który blokował jego moc był obelgą wobec sprawiedliwości Pana. Odezwał się telepatycznym głosem promieniującym wściekłością do wszystkich swych towarzyszy.
-W pobliżu jest potężny Mag który wytłumia moje moce to oznacza że należy go zgładzić w imię Pana. Ten niesprawiedliwy może być niebezpieczny i stanowić zagrożenie, lepiej wyplenić zło przed nadejściem czasu jego potęgi
Na słowa Monsiuer Mallah odezwał się znów, tym razem bardziej spokojnym głosem.
Mogę tego dokonać
W tym momencie w umyśle ,,Widma'' pojawił się jakby drugi głos Jim Corrigan
-Zauważ ,,Zemsto Pana'' że kilkukrotnie musiał byś ich teleportować by wrogowie ich nie wyśledzili i z tego co wiem dla istot śmiertelnych nie jest to zbyt przyjemne. A po za tym mag lub magowie którzy tu się znajdują mogą sprawiać nie lada nam problem. Jeśli mogę Monsiuer Mallah czy twój towarzysz może jakoś sprawdzić czym jest porta, przejście którym przybyli nasi prawie schwytani towarzysze?
-śmiesz wątpić w moc Anioła Zemsty ,,nosicielu'', ja jestem ten który który niesie sprawiedliwości - czyż to nie ja zesłałem plagi na Egipt by pokarać ich za ich grzechy wobec Pana. Gniewnym głosem odezwało się głos Anioła Zemsty.
Przypomnę ci słow odezwał się Corrigan.
„Przed porażką – wyniosłość, duch pyszny poprzedza upadek"

Dobrze zatem najpierw odeślę stąd naszych towarzyszy, a potem wymierzę karę temu śmiertelnemu Magowi - za to że śmie się sprzeciwiać Mścicielowi Pana
Specter skupił się wykorzystując swą moc i starając się ignorując mag otworzył portal umożliwiający ucieczkę jego towarzyszą.
 
Orthan jest offline