Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2015, 15:16   #12
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Jabri rzucił Hatemowi ostre spojrzenie.
- Słyszałem o tobie. Ty jesteś po części winien tego, co się wydarzyło, albowiem to z powodu ślubu z tobą moja najdroższa pani wpadła w objęcia tego… Jam jest Jabri, byłem powiernikiem i strażnikiem Szmaragdu tego miasta, najpiękniejszej z niewiast, umiłowanej przez niebiosa księżniczki Jasmine. Jednak potem… nauczyłem się pewnych rzeczy i poznałem nowych sojuszników, lecz to było za mało i trafiłem tutaj.
Popatrzył na Hassana i uśmiechnął smutno
- Niezbyt dobrze wyszedłeś na tej rywalizacji, prawda? Mogłeś wyciąć mu jego mroczne serce i dać robakom na pożarcie - rzekł cicho i rozejrzał się za wiadrem z wodą. Gdy je znalazł, podał złodziejowi.
Potem udał się do się za rasztę i niemal natychmiast dopadł białego miecza wykonanego z kła źmija czarnych piadków.
- Ja znam pałac - rzekł do szkarłatnego
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 18-10-2015 o 15:21.
Slan jest offline