Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2015, 16:55   #18
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
-Mallah, przekaż temu prymitywowi, że mógłbym to zrobić, gdybym nie był zamknięty w malutkim słoju do którego z trudem zdołaliśmy zamontować głośniki i kamery. Oczywiście byłbym w stanie dodać odpowiednie sensory, gdybym miał dostęp do swojego laboratorium albo przynajmniej narzędzi dostosowanych do twoich rąk o które upraszam się od trzech miesięcy, bezskutecznie! - Brain rozeźlił się, w odpowiedzi na pytanie ze strony Spectre'a.
-Jeśli mogę, Mistrzu, sądzę, że nawet rzut oka na portal pozwoliłby geniuszowi twego kalibru zebrać wiele cennych informacji. Które później moglibyśmy wykorzystać aby...
-...zmiażdżyć naszych wrogów! Mallah, prowadź mnie do portalu, rozgrzewa mnie niepohamowane pragnienie NAUKI!
 
Demogorgon jest offline