Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2015, 23:52   #62
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Brak łączności był upierdliwy. Co z tego, że przeprowadził rozpoznanie, skoro nie mógł przedstawić jego wyników swojej drużynie? A może mógł? Nie wiedział ile informacji dotrze do towarzyszy.

- Do Exo Reapers, szturmujecie budynek od północy i od południa. Dwie drużyny. Uważajcie na siebie. Macie osłonę snajperską ze wschodu.

Tyle mógł zrobić. Miał nadzieję, że go usłyszeli, bo w szale walki mogą wpakować się na siebie i posłać niepotrzebną kulkę koledze z drużyny.

Redwood wycelował w budynek. Pociągnął spust.

Huk.

W ścianie budynku pojawił się dwucentymetrowy otwór. Strzelił na ślepo. Mało prawdopodobne, że ktoś wewnątrz oberwał, ale za to teraz będą szukać przeciwnika na wschodzie. Ściągnie na siebie uwagę przeciwnika.

A reszta drużyny uderzy z dwóch flank.

Przeładował swój karabin snajperski. Łuska odbiła się z brzdękiem od dachu, na którym przyklęknął Denis. Snajper był gotów zabić każdego przeciwnika, który wejdzie w jego pole widzenia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline