Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2015, 05:07   #23
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Gorilla Grood? Czemu Pan nosi ze sobą gadający mózg? Trochę dziwnie jak na przekąskę - Nastolatek kojarzył tylko jedną gadającą małpę z opowieści taty z tego, co pamiętał ów łotr miał moce psioniczne i dla ich podtrzymania zjadał mózgi.

- Nie jest to w tej chwili najważniejszą kwestią, ale "Z punktu widzenia nauki magia to kontrola pewnych mierzalnych energii, które można kontrolować za pomocą rytuału bądź frazy wyzwalającej" nie ma, więc zaprzeczenia pomiędzy nią a nauką - Zacytował formułkę, której nauczono go na początku szkolenia mistycznego z Zaataną.

- Jednak nie mamy teraz czasu na dyskusje Pani Latarnio proszę wynieść Supermana w kosmos gdzie się podleczy i będziecie mogli zniszczyć satelity, po czym wrócić okrężną drogą. Tak samo ja mogę spróbować uciec potem któreś z was może nawiązać ze mną łączność i upewniwszy się, że nie mam ogona doprowadzić mnie do jakieś bazy wypadowej - Zaproponował młodzian był wyraźnie zdenerwowany, ale treningi taktyczne z Black Canary wydały owoce mimo złego stanu psychicznego i bezpośredniego zagrożenia życia był wstanie ułożyć plan działania.
 
Brilchan jest offline