Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2015, 20:12   #162
no_to_ten
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 1 no_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Dla waszej informacji powiem, że info o widłakach od Briana nic by nie zmieniło. Nikt z waszych BG nie miał z czymś takim do czynienia więc nie wiedziałby czego się spodziewać. Oczekiwanie, że ktoś zna każde drzewo na którym siedzi jaka potwora na tak wielgachnym terenie jak te bagna jest niepoważne i nierealne. A i tak nie zmieniłoby to nijak modów i statów bo od drogi do farmy kawal pola jest i na każdym kroku można było spotkać to czy tamto ustrojstwo. Czyli skończyłoby się jak i obecnie. Informacja miałaby znaczenie gdyby konkretne spodziewane zagrożenie było sprecyzowane na dużo mniejszej czasoprzestrzeni np. budynku ale nie jak jest to rozwleczone na ileśtam kilometrów i godzin i w sumie nie ma nawet ani jak powiedzieć ano pokazać fotki czy na obrazku czy cóś.
Można by jednak jakoś się przygotować. Co prawda sam nie mam pomysłu, ale reszta łowców to bystre chłopaki i może by na coś wpadli.
Zresztą też wypada po prostu poinformować. Wiadomo że to postapo i że potwory są wszędzie i są zbyt różnorodne żeby powiedzieć "na tych współrzędnych macie takiego i takiego, w tej jaskini jeden pluje kwasem, a o tu mieszkają mutanci. Zaraz podam wam konkretne statystyki", ale też można rzucić "A tak przy okazji, to mamy tam na przykład coś wężowatego, co lubi dusić i truć kilka osób naraz".
Przy czym podkreślę tylko, że nie mam tu zastrzeżeń do Ciebie jako MG, a jedynie jako BG do NPC.

Cytat:
- Kończy wam się woda pitna.

wziąłem prowiant na dwa dni, także na dzień następny mi jeszcze starczy?
Reszta padnie z wycieńczenia i zabiorę ich sprzęt
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]
no_to_ten jest offline