Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2015, 23:52   #163
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Można by jednak jakoś się przygotować. Co prawda sam nie mam pomysłu, ale reszta łowców to bystre chłopaki i może by na coś wpadli.
Zresztą też wypada po prostu poinformować. Wiadomo że to postapo i że potwory są wszędzie i są zbyt różnorodne żeby powiedzieć "na tych współrzędnych macie takiego i takiego, w tej jaskini jeden pluje kwasem, a o tu mieszkają mutanci. Zaraz podam wam konkretne statystyki", ale też można rzucić "A tak przy okazji, to mamy tam na przykład coś wężowatego, co lubi dusić i truć kilka osób naraz".
Przy czym podkreślę tylko, że nie mam tu zastrzeżeń do Ciebie jako MG, a jedynie jako BG do NPC.
- Kumam. Ale dla mnie to nierealne. Teraz można być mądrym jak wiadomo co się wydarzyło. A takich przykrości pt. "a przy okazji..." jest zbyt wiela by zrobić jakąs listę, nawet wówczas spokojnie może trafić się coś spoza niej i znów pretensja, że nic o tym nie było wspomniane. Takie tam gadanie po fakcie.



[QUOTEwziąłem prowiant na dwa dni, także na dzień następny mi jeszcze starczy?][/quote]

- No ale to prowiant. Czyli jedzenie, racje, puszki, suszone mięso itd. A woda to woda. Woda wam się kończy a prowiant jak ktoś wziął to jeszcze ma. Kto dożyje rana to mu odpiszę kolejną rację.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline