Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2015, 00:11   #164
no_to_ten
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 1 no_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Kumam. Ale dla mnie to nierealne. Teraz można być mądrym jak wiadomo co się wydarzyło. A takich przykrości pt. "a przy okazji..." jest zbyt wiela by zrobić jakąs listę, nawet wówczas spokojnie może trafić się coś spoza niej i znów pretensja, że nic o tym nie było wspomniane. Takie tam gadanie po fakcie.
Dla mnie to właśnie jak najbardziej realne. Jest to coś na tyle znanego, że miejscowi nadali temu nazwę; jest to dla nich charakterystyczne bydlę. Dziwnym jest, że wiedząc gdzie idziemy nie postanowili o tym wspomnieć.
A cała sprawa wyszła właśnie z tego, że została nam opowiedziana już po fakcie
A co do prowiantu, to dla mnie oznaczał on jedzenie + wodę, no ale sprawdziłem i faktycznie termin odnosi się jedynie do suchego żarcia...pozostaje podpierniczyć wodę chłopakom
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]
no_to_ten jest offline