Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 20:36   #40
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Anioły

Ruszyliście w stronę budynku. Już przy wejściu stwierdziliście, że nie będzie łatwo, ludzie mijali was jakbyście byli powietrzem, na dodatek przepychając sie w drzwiach. Studenci zaczęli wysypywać się z sal, kierując się w stronę przeciwną do tej, w która wy zmierzacie, i nie mieli zamiaru mówić "przepraszam". Ta dzisiejsza młodzież.

Z tym, że starsi też nie byli wcale lepsi. Kogo nie spytaliście o jakiś rozkład zajęć, albo coś odburknął, albo powiedział coś w stylu: A co ja, informacja turystyczna? W końcu jednak ktoś wskazał wam bliżej nieokreślony kierunek, w którym musicie poszukać tablicy.

Tak, tablicy, a dokładnie kilku tablic z mnóstwem poprzypinanych białych kartek. Jednak co trzy głowy to nie jedna, i w końcu znaleźliście rozkład. No tak, wygląda na to że, chłopak właśnie skończył zajęcia. Cały czas rozglądaliście się w koło, szukając tej znajomej już wam twarzy, ale nikt taki was nie minął. Według planu skończył właśnie zajęcia na pierwszym piętrze.

Z nadzieją, że może jeszcze nie opuścił sali, ruszyliście w stronę schodów. Oto był, schodząc po schodach, więc na szczęście zdążyliście. Dżinsy i biała koszulka, dobrze ułożone włosy z efektem "nieułożonych" włosów. Jedną ręką przytrzymywał plecak zarzucony na jedno ramię. Drugą obejmuje w pasie całkiem ładną brunetkę.

Vanya

- Mam swoje sposoby - powiedział radośnie Numen. - Wyśle się kilka maili i będzie po problemie, wieści o imprezach rozchodzą się wśród studentów w zadziwiającym tempie. Tylko trzeba ustalić miejsce i czas. Powiedzmy 20.00, miejsce może być to samo, Pod Aniołem. Rozumiem, że przystajesz na tę propozycję?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 17-04-2007 o 20:48.
Redone jest offline