Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2015, 01:17   #10
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
MJ jak zwykle żując swoją gumę stanął z boku i postanowił poczekać aż reszta się wypowie. Po czym zaświecił swoją łysą banią a także zarzucił swoim pięknym i nieskazitelnym uśmiechem:


I odezwał się swoim amerykańskim głosem:

- Hej, nie mam pojęcia co się stało, że wylądowałem w tym świecie. Ostatnio co pamiętam to mój powrót z nagrywania Space Jam. Od konkurencji, z świata Looney Tunes. Musiałem po drodze gdzieś źle skręcić....

Nie podobała mu się zaistniała sytuacja ale, że chciał wrócić jak najszybciej do domu - przecież we wtorek rusza NBA - postanowił także zagrać w tą grę i pierwszym samolotem zrobić wypad z Atlantydy.

- No to żeby przyspieszyć bo time is money jak to mawiają to możemy ustalmy od razu, że pierwszego dnia nie linczujemy nikogo, co koledzy? - kończąc usmiechnął po raz wtóry, po czym dorzucił:
- Jak ktoś chce autograf czy jakąś sweet focie walnąć na fejsa to może poczekajcie aż sie zajmiemy tym całym burdelem, right?
 
Dnc jest offline