Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2015, 08:22   #11
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Na żywo. Z miejsca akcji mówi do państwa Ron Burgundy. Bohatersko zaryzykuję życie i postaram się porozmawiać z zieloną masą mięśni, która zasłania mi kadr i przy okazji słońce niwecząc moje szanse na idealną opaleniznę.
Burgundy uśmiechnął się i podkręcił wąsa wprost do kamery i trzymającego ją profesjonalnego operatora.



-Panie Hulk. Co sprowadza pana do Atlantydy? Umie pan gotować? Jest pan zielony od dziecka? Czy skomentuje pan plotki o rzekomym romansie z Czarną Wdową? Jakie przesłanie chce pan przekazać młodym chłopcom, którzy znaleźli się pod wpływem promieniowania? Co rozumie pan przez słowa cytuję - Ron zaczął czytać z kartki.
-Hulk miażdżyć! Hulk niszczyć! Rrraw rrraw rraaw!
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline