Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2015, 09:26   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Wooah. Myślę, że taki komentarz absolutnie wystarczy dla naszych widzów. Pijcie mleko bądźce wielcy co? Sztama Hulk

Ron podniósł w kierunku Hulka zaciśniętą pięść i uśmiechnął się nerwowo. Zaraz jednak ją cofnął i nie czekał na odpowiedź bestii. Zaczął ponownie układać swoją niesamowitą fryzurę. Odsunął się poza zasięg stwora, po czym klasnął w dłonie i powiedział do kamery.

-Hulk-owi wali z ust gorzej niż jedna woda kolońska podobno robiona z pantery, którą przypadkiem miałem okazję powąchać. Tym samym jest moim pierwszym podejrzanym... z listy wszystkich osób, które dotychczas przesłuchałem!

-Rany, ale tu gorąco. Ej ty! Miejscowy chłopaczku... Hmm już wiem, poprawnie politycznie i tak żeby nikogo nie urazić to pewnie będzie...Afroatlantydzie. No ty w koszulce z bykiem i białych spodenkach. Podasz mi jakiś ręcznik? Wodę w bidonie? Coś słyszałem o autografie. Tak się składa, że mam ze sobą jeden egzemplarz mojej autobiografii z właśnie tym czego szukasz, więc może być twoja jak odpowiesz na kilka pytań - Ron zwrócił się w kierunku Jordana, który najwidoczniej rozpoczął już jakąś przemowę.

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline