Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2015, 20:25   #18
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Odłączyliśmy się od Unii, bo Północ nie respektowała praw, które sformułowali Ojcowie Założyciele - Jackson poczerwieniał. Ci cholerni przedsiębiorcy z Północy zawsze próbowali się wyłgać przy pomocy gładkich słówek. - Wojna była dla was pretekstem do zagarnięcia władzy! Oto, co mówiłeś:

Cytat:
Nie jestem i nigdy nie byłem rzecznikiem równości rasy białej i czarnej. Nie uważam i nigdy nie uważałem, że trzeba dopuścić Murzynów do stanowisk rządowych i pozwolić im na małżeństwa z białymi.
- Hipokryta, ot co! - zawołał i pomachał plikiem kartek. - Tutaj więcej jest o tobie, ty złodzieju. Każdy jeden może się dowiedzieć, kim jesteś naprawdę Lincoln. Panie Burgundy, pan jest wielkim dziennikarzem, pan może z tego reportaż życia zrobić!

Jackson obiecał sobie, że nie pozwoli tej bestii zniszczyć tego miejsca, o nie. Nie uratował Południa, nie dał Jackson rady, ale może choć tyle dla świata zrobi. Stary generał zaczął wściekle miotać pod nosem, naprzemiennie, modlitwami i inwektywami.
 
Fyrskar jest offline