Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2015, 21:24   #20
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Jordan nie zdążył odpowiedzieć na słowo prezentera bo wtrącił się jakiś niezrówowazony wojskowyi. Ron biegał to tu, to tam kierując mikrofon raz do Jacksona a raz do Lincolna.

-Co on ci zrobił he? Spał z twoją żoną? Spalił ci szopę? Był twoim najgorszym wrogiem zanim okazał się twoim ojcem? Te emocje! Te emocje! Prawie jak u Springera. Nie wiem panowie co żeście za jedni, ale moje słupki rosną... zaraz.. zaraz..

Ron zaczął grzebać po kieszeniach swojej marynarki aż w końcu wyjął z kieszeni pomięty banknot pięciodolarowy.

-O! Oooo! Nie.. Nie.. Na łysego sasquatcha! Wiedziałem, że skądś znam tą facjatę!



Burgundy padł na kolana przed Abem i zaczął bić pokłony śpiewając przy okazji hymn Stanów Zjednoczonych.

-Panie prezydencie. Mój pra pra pra dziadek Joseph Artur Burgundy walczył dla tego kraju! Dla pana! Dla flagi! Dla bielika amerykańskiego! Dziękuję.. dziękujęęęę.. dzięęęękujęęęę!- mając łzy w oczach złapał go za nogi i zawył przeraźliwie. Po czym uniósł głowę i mrugnął porozumiewawczo.
-Wywiad na wyłączność dla wiadomości z Atlantydy?

W między czasie wtrącił się dziwny, łysol o imieniu Karol a Stonewall zaczął machać kartkami, psioczyć na Lincolna i cukrować prezenterowi.

-Tak.. Rzeczywiście to prawda, że jestem wielkim reporterem. Jestem legendą! Ale nie można kupić Rona Burgundego Panie Jackson! Proponuję kompromis i debatę... której zwycięzca otrzyma głosy tu zebranych!

-A teraz drodzy widzowie blok muzyczny! I nasza gwiazda jeden, jedyny Pan Witek!

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=9gc1Z2p4sGY[/MEDIA]
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline