Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2015, 20:20   #35
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cobalt posłusznie stanął we wskazanym miejscu - Moim ojcem był Barry Allen teraz skoro i tak wiedźma spisała to na pomniku to i tak nie ma, co kryć. Jay to mój ludzki dziadek. Co do Olgi nie jestem pewien czy to zaplanowana inwazja z tamtego świata czy nasza przeciwniczka wykorzystała zawirowania energii między światami, aby wzmocnić swą moc - Grzecznie poprawił wszechpotężny byt?

- Kosmos ma to do siebie, że nie znosi próżni, jeżeli wyrwie się bohaterów z jednego świata wtedy łatwiej jest przyzwać innych w ten sposób Tato wylądował w świecie Doliny gdzie pomógł przywrócić równowagę i poznał mamę

- Wydaje mi się, że przerzucając bohaterów przez plany wywołała jakieś tsunami energii a tamtejszy Doktor Fate mówił coś o demonach napierających na ich rzeczywistość. Wydaje mi się, że korzysta z magii chaosu, choć to tylko teoria a każdy świat ma własne prawidła, więc pewnie się mylę
 
Brilchan jest offline