Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2015, 23:55   #38
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Elude uważnie słuchał rozmówcy po czym pokiwał głową - Tak pana wersja ma więcej sensu przepraszam jeżeli palnąłem jakąś głupotę ale z magii jestem dopiero czeladnikiem miałem parę lekcji u Mistrzyni Zaatany i Króla Atlantydy a Tadem mag ze świata mamy wyjaśnił mi różnice pomiędzy systemami tutaj i tam. Po prostu łatwiej jest mi mówić i szukać rozwiązania niż wracać myślami do błędów...- Zamilkł na chwilę zakłopotany.

- Dziękuje, też się martwię o dziadka to taki dobry człowiek! Ciepły akceptujący nie to co Bóg Wody który wyrzucił mnie ze swojego królestwa bo nie miał do mnie cierpliwości! Z nauki też nie jestem dobry ale dziadek zawsze mówił że mam talent do łączenia faktów po tacie i bardzo chcę się przydać - Powiedział i sam nie wiedział co czuje: Smutek ? Nadzieje ? Superman pewnie kazałby mu siedzieć cicho a tu sam Spectar wysłuchał jego gadaniny i wyciągnął z niej coś przydatnego!

~Cóż, nie mogę cały czas gniewać się na Kryptończyka w końcu poznałem go kiedy został przeklęty albo miał po prostu wyjątkowo zły dzień. Skoro mam być katalizatorem równowagi muszę wziąć się w garść! Tato by chciał żeby tak go uhonorować! ~ - Postanowił.
 
Brilchan jest offline