Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2007, 18:13   #67
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
W moim przypadku, to w ogóle pierwsza sesja na necie. Ciesze się że udało nam się pograć razem tyle czasu choć nie do końca w początkowym składzie. Ale jak to w selekcji naturalnej bywa, słabe jednostki się wykruszają.
Z obecnego składu jestem nawet bardziej niż zadowolony, naprawdę fajnie się z Wami gra. Bez wyjątków.

Z nadzieją doczekania rocznicy pozdrawiam wszystkich graczy i czytających.

Rhamona Twoja sugestia jakoby moja cierpliwość doznała jakiegoś uszczerbku niestety nie znajdzie u mnie potwierdzenia. Wasze posty podobają mi sie zarówno pod względem literackim jak i merytorycznym. Gdyby nie dwie kolizje z postaciami-graczami, którzy nas opuścili przypuszczam że akcja sesji zaszłaby trochę dalej, ale szczerze mówiąc nie mam żadnych powodów do narzekań. To w końcu nie jest Wielka Pardubicka, raczej coś jak autooperacja na otwartym sercu.
 
Lorn jest offline