Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2015, 13:31   #1010
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@pipboy79, w tym poście na samym dole pppp poszedł do Stardupska. Ale co racja to racja, też chętnie bym ogarnął jak toto wygląda (wolnostojący, czy w budynku). Mike?
- Ok, dzięki za linka. Jakoś zgapiłem te przenosiny na inną lokację. Hmm... Ale to chwila to jak Steve wyszedł z budynku firmy do knajpy? Nie minął nas jak staliśmy na zewnątrz? I ten facet z torebką to ten sam koleś z biura co z nim gadał Steve czy jakiś inny?



Cytat:
Ona niepodlega Adrianowi, trwają negocjacje.
- Nie podlega? Ooo... A mnie się ubzdurało, że on zarządza wszystkimi najważniejszymi grupami nadnaturali w mieście... Hmm... Ale we wspominanych rozkminach chyba wiele to nie zmienia. Powołanie się na miejskiego ważniaka może dać do myslenia. No chyba, że superelfica już tak na serio duma o czymś niemiłym dla Adriana no to wówczas fakt, mogłoby to wkopać.

Cytat:
Budynek jest w połowie wolnostojący, tzn. jedna ściana styka się z drugim budynkiem, z tyłu i jednego boku są klasyczna zaułki, czyli tyle miejsca by zmieściła się śmieciara.


Cytat:
Budynek jest w połowie wolnostojący, tzn. jedna ściana styka się z drugim budynkiem, z tyłu i jednego boku są klasyczna zaułki, czyli tyle miejsca by zmieściła się śmieciara.
- A Jay i/lub Chris daliby radę wskikac na niego na dach?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline