Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2015, 17:54   #83
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Hassan patrzał na przejście do zamku i głowę, miał pełną myśli. Zbyt wielu myśli które spłynęły na niego za sprawą Oren. CHoć nie było to jego przeznaczeniem posiąść tą wiedzę, to jednak, ta wiedza doprowadzi go do jego przeznaczenia. Ironiczne prawda? Szukając wolności, dokonasz żywota w sposób tobie przeznaczony... Więc po co szukać wiedzy. skoro ostatecznie może ona skutkować z dokonaniem żywota? Może było coś więcej, coś czego jeszcze nie wiedział. Tak, teraz nie wiedział, ale się dowie.

- Idę sprawdzić ten zamek. Jeżeli jest tam cokolwiek cennego, ja to odnajdę. - oznajmił i podjął kroki w kierunku przejścia zwracając się jeszcze do Kreda - Mógłbyś rzucić okiem na Nymph? Nie wiem czy pokąsał ją wąż, ale to zadanie dla medyka, nie dla mnie.

Tak, był prawdziwym dzieckiem jego matki. Zabawne, że tak bardzo się w nią wdał, choć miał mu być przeznaczony inny żywot. I byłby, gdyby Sylef nie spojrzał na niego w tamtym momencie i nie wziął pod swoje skrzydło. Lecz to były myśli o przeszłości, całkowicie zbyteczne. Teraz był wybrańcem i musiał patrzeć w przyszłość. Tylko tak zdoła pokonać Darkara, a wiedza której szukał, go wyzwoli.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 29-10-2015 o 18:20.
Dhratlach jest offline