Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2015, 17:50   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Rozmowa z Wallym

Gdy oddalili się od reszty Elude również zdjął bandanę i słysząc słowa kuzyna chyba po raz pierwszy od powrotu szczerze się uśmiechnął. Czuł się swojsko mając przy boku drugiego wygadanego dowcipkującego Speedstera

- WOW! Toż mnie zaskoczył prędzej bym się spodziewał kuzyna Impulsa! Albo kogoś z tymczasowo przekazaną mocą SpeedForce. Tato byłby zachwycony bardzo przeżył twoje zniknięcie! ALE SUPER!!! - Ucieszył się

- Z kapitanem to był fuks spryciarz już przy następnym spotkaniu unowocześnił pistolet i strzelał we mnie zamiast w podłoże i nieźle od niego dostałem, choć i tak miny przy pierwszym spotkaniu nigdy nie zapomnę! - Wyraźnie starał się być skromny, ale wciąż był dumny z tamtego osiągnięcia.

Dalszą przemowę Westa skwitował mocnym uściskiem po prostu bardzo potrzebował się do kogoś przytulić - Jak dla mnie świetnie sobie radzisz z przemowami kuzynie - Powiedział a z jego oczu popłynęło kilka łez, które wstydliwie wytarł bandanką.

- Masz racje! Skoro tobie się udało to Ojca też sprowadzę z powrotem! Pojawienie się wiedźmy tutaj zachwiało równowagę magii pomiędzy światami, więc poproszę Mamę o pomoc! Tutejsze bóstwa powinny na to pozwolić przez wzgląd na wyjątkowe okoliczności. Może będę musiał przejść próbę magii żeby sprostać wyzwaniu ? - Młodziak wyraźnie odzyskał energie.

- Ale wpierw trzeba się rozprawić z Babą Yagą, bo nie daj Morze jeszcze by przeprowadziła inwazje na świat Doliny! O kurczę, dzięki! Umieram z głodu! - Założył maskę i w jednej chwili niemal połkną łakocia czując jak powracają mu siły.

Po rozmowie

Ed z rozbawieniem przyglądał się podrywom Flasha ~A ja myślałem, że ciągoty do dziewczyn mam po mamię a tu się okazuje, że to i od strony taty idzie! ~

Kiedy dowiedział się, kto jest przywódcą ruchu aż otworzył usta ze zdziwienia - Ja wiem, że to jest łamanie praw człowieka czy coś, ale dałoby się zorganizować żeby mu tak zostało ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-10-2015 o 21:45.
Brilchan jest offline