Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2007, 20:55   #52
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Rhamona, wybacz ale to o czym piszesz byłoby objawem całkowitej niedojrzałości obu graczy. Jeśli temat zakłada dyskusję zakłada także różne opcje i różne zdania. Ważnym elementem dyskusji jest też szacunek dla poglądów drugiej strony. Bez tego nie da się prowadzić cywilizowanych rozmów, można się z kimś nie zgadzać i przekonywać do swojego zdania, ale szacunek trzeba mieć.

Ponad to, wydaje mi się, że znając konsekwencje punktów ujemnych nie warto ich przyznawać za zwykłą rozbierznośc zdań, bo to naturalne i w takiej sytuacji musielibyśmy pół forum w ten sposób obdarować.

Osobiście nie przyznałam jeszcze żadnego minusa, ale planuję je dawać za rasizm, nietolerancję, brak szacunku i zrozumienia dla czyjegoś odmiennego zdania. Podsumowując za ewidentne braki w kulturze.

Jestem też pewna jednej rzeczy: dając komuś minusa trzeba go uzasadnić i najlepiej poprzeć odpowiednim postem w temacie. Brak wyjaśnienia ze strony obdarowującego jest czystym nietaktem i lekceważeniem drugiej osoby. Jeśli ktos nas krytykuje to chcielibyśmy wiedzieć dlaczego, prawda?
 
Wernachien jest offline