Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2015, 16:46   #48
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
-Czy...Czy on własnie....? - Brain ledwo mógł pohamować wściekłość w swoim głosie.
-Spokojnie Msitrzu, zajmę się tym. - Mallah uspokoił swego msitrza, po czym zwrócił się do Supermana. -prosze wiecej tego nie robić. To co prawda wzmocnione szkło, ale w swoim obecnym stanie możesz pewnie zrozumieć, czemu pukanie w nią przez najsilniejszego człowieka na Ziemi może mojego mistrza odrobinę...zaniepokoić. - Goryl uśmiechnął się, wyciagajac rękę do Supermana. -Monsieur Mallah, a to mój genialny Mistrz, the Brain. Mogłeś słyszeć o naszych dawnych eskapadach, osobiście jestem szczególnie dumny z naszej małej wojny z Teen Titans. To honor móc wreszcie poznać cię osobiście, nawet dla kogoś dawniej po przeciwnej stronie ideologicznej debaty.
Następnie pośpiesznie streścił co miało miejsce od czasu zaginiecia bohaterów i dojścia do władzy pani prezydent. pośpiesznie w tym wypadku oznaczało, że ograniczył ilośc przytoczonych cytatów oraz wtrąceń ze strony Braina do absolutnego minimum.
-Odnośnie twojego pytania, "Pokażcie mi uczciwego człowieka, a ja pokażę wam bliznę po lobotomii na jego głowie", jeśli mogę sobie pozwolic na parafrazę wielkiego aktora. Dosć powiedzieć, że Joker miał bardzo nieprzyjemne spotkanie z obecną pania prezydent, które zakończyło się dla niego takim, a nie innym stanem. - Wyjaśnił, po czym zwrócił się do młodego speedstera. - Nie byłbym tego taki pewien. Budda twierdzi, że poksromiony umysł przynosi szczęście, jednak możliwość dręczenia sił naszego wroga przeciwnikiem tak nieprzewidywalnym, jak niesławny klaun książe zbrodnii, mogłoby być bardzo pożytecznym atutem w naszych rękach. Każdy podwładny, nieważne jak niebezpieczny, może stanowić atut w twoich rękach, jesli wiesz jak go wykorzystać.
-Z drugiej jednak strony, ten sam Budda mówi, że "cokolwiek złego może uczynić wróg wrogowi, lub nienawistny znienawidzonemu, nieopanowany umysł wyrządzi sobie większą krzywdę." - powiedział Brain. - Klaun, przy całych swych osiagnięciach był zawsze o krok od samounicestwienia. Osobiscie nie rozumiem, jak ktokolwiek mógł podziwiać jego dziecinne pokazy okrucieństwa i uważać go za geniusza zbrodnii. Bez urazy. - Te ostatnie słowa skierował do Harley.
 

Ostatnio edytowane przez Demogorgon : 31-10-2015 o 17:52.
Demogorgon jest offline