Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2007, 21:35   #44
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Joanna

Stała przez moment i wpatrywała się w ekran. Nagle w pomieszczeniu dało się usłyszeć jej dławiony chichot przechodzący stopniowo w niemożliwy do powstrzymania śmiech.

-Ha! Janusz! Jesteśmy w ukrytej kamerze. Wyszczerz się ładnie. - klepnęła chłopaka dość mocno po plecach wyrywając go z zamyślenia, następnie zwróciła się do Kruczowłosej - Dobra, pośmialiśmy się a teraz chce już wrócić do domu. To za dużo jak dla mnie. Jestem zmęczona do tego stopnia, ze nawet niewymyślne historyjki o gadach mnie bawią. Hm. Gady na wyższym stopniu ewolucji niż my? To genetycznie wykluczone, prawda Adamie?

Pierwszy raz od dłuższego czasu przestała celowo ignorować pieseczka Powołanych. Obróciła się i delikatnie zbadała dłonią ścianę szukając drzwi.
 
Wernachien jest offline