Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2015, 23:51   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hmm, hmm, hmm... Kusisz i to bardzo: rekrutacja ciekawa, Mistrzyni też dobrze prowadzi patrząc po dzieciach bogów. Trochę się boję po mojej ostatniej wsypie ale już mniej więcej wyzdrowiałem z sesjami też jestem na bieżąco docka nie kocham ale gram już trzy sesje na nim to z czwartą też sobie poradzę.

Dwa pytania:

1. Czy masz coś przeciwko postaciom inspirowanym książkami ale twórczo przemienionymi ? Bo chodzi za mną pomysł na fotografa Torreadora inspirowanego "Ziemią Pod Jej Stopami" Salmana Rushdie.

2. Bardzo mi się podoba atut Torreadorów za 5 punktów potężny guhol którym byłaby undergroundowa gwiazda rocka ewentualnie można by tą samą postać zrobić jako wampirzą małżonkę(chociaż wolę pierwszą opcje). Mam świadomość że to mnóstwo dodatkowej pracy i zrozumiem Veto ale po prostu zawsze interesował mnie ten pomysł a oba Merity mają wbrew pozorom dość duże wady nie chodzi mi o powergaming tylko o potencjał tych atutów.

Jeżeli pomysł się nie spodoba mam też inny ale nie chcę rzucać 10 konceptów na raz a mam do tego tendencje czasami :P
 
Brilchan jest offline