Wątek: Warcraft [RPG]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2015, 20:55   #47
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Drakhesh Zobacz post
Tak to jest jak człowiek zaśnie - podebrali mi goblina ze strzelbą :P

Ale nie szkodzi, mam pomysł w zapasie, z Przymierza.

...kto lubi gnomów-czarnoksiężników?
Chciałem zmienić na furbolga - nie pozwolili. :P

A paladyn samotny podwójnie. No niech sam po głowie nie dostaje w pierwszej linii, gdy my sobie postoimy z tyłu, bo mu smutno będzie. (takiej tolerancji co do stania w pierwszej linii, jak MG, to ja z pewnych względów nie mam!)

I takie pytanko (nie w celu burzenia marzeń kolegi wyżej, żeby nie było), czy gnomy przypadkiem w trakcie wojny nie miały własnych problemów? Czy nie było tak, że Przymierze miało wtedy tylko ich maszyny?
Żeby nie być burzycielem marzeń - no, paru jednak w Lordaeronie zostać mogło, żeby pomagać, gdyby wystąpiły problemy, z którymi krasnoludy by sobie nie radziły. :P A jak inżyniery, to i paru ich kolegów po rasie. A jak w Lordaeronie, to i do Kalimdoru mogli płynąć.
 
Kawalorn jest offline